Vile 2 kateshe me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

ID TRR-1118-43E
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 130 m2 + 300 m2 oborr
Dhoma 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Donika Kastrioti, pas Kullave Binjake ne Tirane.

Secili nga katet eshte me siperfaqe nga 65 m2 dhe lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te brendshme.

Kati i pare perbehet nga 2 ambiente, ndersa kati i dyte perbehet nga 3. Ne secilin nga katet eshte parashikuar te jete edhe nga nje tualet.

Vila ka edhe nje oborr me siperfaqe prej 300 m2 te shtruar me pllaka mermeri.

Mund te sherbeje per banim ose per biznes.

Ndodhet ne nje zone ku ka biznese te tjera dhe institucione te ndryshme shqiptare dhe te huaja.

Ka dy dyer me kangjella hekuri te cilat hapen dhe mbyllen elektronikisht.

Zona eshte nga me te zhvilluarat dhe me te kerkuarat ne Tirane.

Ka akses ne zonen e Ish bllokut dhe ne Unaze.

Punimet jane akoma ne proces, keshtu qe nese ju e merrni tani me qera do te keni mundesine e kryerjes se ndryshimeve te deshiruara.

 

Cmimi: 2500 Euro / Muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën