Vile 2-kateshe me qira ne Lunder , Long Hill Residence , Tirane

ID TRR-920-13a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2700
Sipërfaqe m2 208 m2
Dhoma 2
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile me qira ne nje nga zonat me te preferuara ne zonen e Lundres, Rezidenca Long Hill.

Vila eshte e sapoperfunduar dhe e arreduar e punuar me cilesi te larte duke kushtuar vemendje cdo detaji.

Siperfaqe ndertimi prej ndertimi prej 208 m2 dhe siperfaqe oborri 470 m2.

E ndare ne 2 kate ofrohet ne katin e pare sallon , bashke me kuzhine, nje tualet dhe nje dhome lavanderi.

Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi secila me banjo te perfshire dhe nje holl i vogel midis dhomash. Ne kete kat ka dhe 3 ballkone ku kane orientime veri perendim dhe jug.

E gjithe villa ofrohet e mobiluar me nje dizagn modern system kondicioni qendror inverter.

Rezidenca karakterizohet nga qetesia dhe ajri I paster, administrim i mire i kompleksit, siguri 24h ka ne funksion te banoreve edhe restorant, bar, pishina verore, fusha te ndryshme sportive.
Dy vende parkimi te hapura jane te perfshira ne cmim.

Cmimi 2700 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën