Vile 2-kateshe me qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-921-21V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 230
Dhoma 4
Tualete 6
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Vile per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 230 m2.
Katet e viles organizohen ne: 
Kati i -1 ne garazh per makine, magazine dhe palester dhe banjo.
Kati 1 organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, garderobe dhe 2 banjo.
Kati i 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi, 3 banjo, korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me materiale mjaft cilesore dhe moderne.
E shtruar komplet me parket druri. 
Ngrohja dhe ftohja me kondicionere te vendosur ne cdo ambient. 
Oborri i mbjelle me bar dhe peme frutore. E gjitha toka e rrethuar me mur dhe kangjella per te krijuar nje ambient mjaft privat. 
Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurt. 
Ka akses te shpejt ne Autostraden Tirane- Elbasan, zonen e Liqenit dhe prane Teg.


Cmimi: 2500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Resid
Me Qira 216-35K 2400 €

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo eshte ...

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG.

Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me
Me Qira 218-22a 2400 €

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG. Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me siguri dhe ...