Vilë 4 dhoma Me Qira Tirane

Me poshte do te gjeni nje te listuar te gjithe vilat me 4 dhoma te ofruar per qiradhenie ne qytet por dhe ne reidencat e mirenjohura si Longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tiranes. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Vile kater kateshe me qera ne rrugen e Vilave, ne zonen e Tegut, ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaq
Me Qira 324-46Z 4000 €

Vile kater kateshe me qera ne rrugen e Vilave, ne zonen e Tegut, ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 430m2 te organizuar ne 4 kate, 3 kate mbitoke dhe nje kat nentoke. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me ambient ...

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje zone me vila dhe mjaft te qet
Me Qira 518-10a 2000 €

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone me vila dhe mjaft te qete, me askes te lehte ne Unazen e Madhe. Perbehet nga 3 kate me siperfaqe ndertimi 330m2, Siperfaqe e jashtme eshte rreth 250 m2 ku ka vend parkimi per ...

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills n
Me Qira 517-27a 4500 €

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills ne Lunder. Vila ka nje siperfaqe prej 330 m2 pjese e brendshme dhe 600 m2 pjese e jashtme oborr. Pjese e brendshme eshte 2 kate dhe bodrum. Kati i ...

Vile 2kateshe me qira ne rrugen Rexhep Jella, tek Blloku i Vilave ne Selite, ne Tirane.
Vila k
Me Qira 124-28Z 1800 €

Vile 2kateshe me qira ne rrugen Rexhep Jella, tek Blloku i Vilave ne Selite, ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe oborri prej 401m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 320m2 Kati i pare eshte i organizuar ne ambient kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ...

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane.

Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume
Me Qira 418-6L 2500 €

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane. Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume te preferuar nga te huajt ne Tirane. Ka siperfaqe totale trualli prej 395 m2 dhe siperfaqe ndertimi 282 m2 te organizuar ne 3 kate si me ...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tira
Me Qira 1115-38K 1300 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster. Me nje hapesire banimi prej 234 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:   Kati i pare: Dhome ndenje, kuzhine, ...


Vile 3 kateshe me qira ne rrugen e Vilave ne zonen e Lundres ne Tirane.
Siperfaqja e pergjithshme
Me Qira 1023-14Z 1100 €

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen e Vilave ne zonen e Lundres ne Tirane. Siperfaqja e pergjithshme e viles per te 3 katet eshte 234m2, dhe siperfaqja e oborrit 120m2 e organizuar si me poshte. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelber
Me Qira 416-47K 3000 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Vila ka nje oborr prej 500 m2 te gjelberuar dhe ndodhet shume prane residences Kodra e Diellit. Ka nje hapesire te brendshme prej 300 m2 te shperndare ne 3 kate ku; Kati pare ka nje dhome ...

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Dr Shefqet Ndroqi ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 424 m2
Me Qira 823-48R 700 €

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Dr Shefqet Ndroqi ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 424 m2 dhe siperfaqe banimi 268 m2 te ndare ne 2 kate.  Kati i pare i viles ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 ...

Vile me qera ne nje kompleks rezidencial ne Lunder , Tirane. 

Kompleks eshte shume i mirenjo
Me Qira 1117-32a 2800 €

Vile me qera ne nje kompleks rezidencial ne Lunder , Tirane.  Kompleks eshte shume i mirenjohur dhe ofron kushte shume te mira per nje jetese te qete dhe te sigurte. Vila ka nje siperfaqe prej 213 m2 te brendshme dhe rreth 510 m2 te ...

Vile kater kateshe me qera prane TEG-ut ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 430 m
Me Qira 823-17X 3500 €

Vile kater kateshe me qera prane TEG-ut ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 430 m2 dhe organizohet ne 4 kate, njeri prej tyre nentoke. Kati nendhe organizohet ne nje hapesire open space dhe nje dhome lavanderie. Kati i pare ...

Vile dy kateshe me qira ne rrugen Zyber Zeneli ne zonen e Kombinatit.
Vila organizohet ne dy kate b
Me Qira 723-38R 1000 €

Vile dy kateshe me qira ne rrugen Zyber Zeneli ne zonen e Kombinatit. Vila organizohet ne dy kate banim dhe 1 kat i organizuar ne garazhd dhe depo. Kati perdhe ku ndodhet garazhdi dhe depoja ka nje siperfaqe prej 46.2 m2. Kati i pare ka nje siperfaqe ...

Vile per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 700 m2 dhe siperfaqe n
Me Qira 921-21V 2000 €

Vile per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 230 m2. Katet e viles organizohen ne:  Kati i -1 ne garazh per makine, magazine dhe palester dhe banjo. Kati 1 organizohet ne sallon ...

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m
Me Qira 718-11d 2000 €

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2 dhe siperfaqe trualli 660 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne tre dhoma koridor te madh dhe tualet. Kati i dyte eshte i oragnizuar ne sallon, ...

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence.

K
Me Qira 915-43a 3300 €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo residence njihet per ndertime cilesore, organizim i mire i mirembajtjes dhe administrimit te kompleksit, komunitet i qete, gjelberim dhe ajer i paster, ...

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane.
Ka nje siperfaqe nde
Me Qira 519-48S 1500 €

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertese prej 420 m2, siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe verande prej 68 m2. Tre katet e viles organizohen si me poshte: Kati I ka nje sallon te madh e ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit.
Vila ka nje siperfaqe
Me Qira 1122-47V 2000 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne zonen e Komunes se Parisit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 186 m2 dhe siperfaqe oborri rreth 300 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma dhe 1 tualet. Kati i ...

Vile me qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Banesa ndodhet nje zone te qete, prane ambien
Me Qira 621-29V 1800 €

Vile me qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Banesa ndodhet nje zone te qete, prane ambienteve te gjelberuara. Me nje siperfaqe prej 230 m2, organizohet ne: Kati I me garazhe, 1 dhome gjumi dhe banjo. Kati II me sallon dhe kuzhine, 2 dhoma ...

Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Vila ka nje sipe
Me Qira 1019-27a 4000 €

Vile me qera ne nje prej rezidencave me luksoze ne Tirane, Rolling Hills Residence. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 330 m2 dhe oborr 650 m2. E ndare ne 3 kate si meposhte: Bodrum: 2 dhoma , njera prej te cilave eshte cilesuar si dhome ...

Vile 3 kateshe per qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence.
K
Me Qira 522-19A 3000 €

Vile 3 kateshe per qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 329 m2 dhe siperfaqe oborri 490 m2 Kati perdhe ka 2 dhoma gjumi me nje tualet, 2 garderoba, dhome lavanderi dhe nje ...

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe truall
Me Qira 422-41U 2500 €

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe trualli prej 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 440 m2. Shtepia organizohet ne 1 kat nentoke, 2 kate banimi dhe 1 papafingo. Kati nentoke ofron ...

Vile 3-kateshe me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane

Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 330
Me Qira 619-37T 4500 €

Vile 3-kateshe me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 330 m2 dhe siperfaqe te jashtme prej 250 m2. Shtepia ofrohet e mobiluar dhe eshte e organizuar ne: Kati i pare: garazh dhe 2 dhoma te cilat mund te ...

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.
Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te
Me Qira 815-35a 3000 €

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 249 m2 dhe siperfaqe e jasthme prej rreth 200 m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ...

Vile me qera prane Ardeno-s ne Tirane.

Ka nje siperfaqe ndertimi prej 350 m2 dhe 150 m2 siperfaqe
Me Qira 919-22T 1500 €

Vile me qera prane Ardeno-s ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 350 m2 dhe 150 m2 siperfaqe toke. Vila eshte e organizuar ne 2 kate te cilet jane te organizuar ne: Kati i pare: tualet dhe dyqan dhe magazine. Kati i dyte: sallon sebashku ...

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te
Me Qira 415-31b 2500 €

Vile me qera ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt larg zhurmes. Ketu ...

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet n
Me Qira 101-15 1600 €

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te qytetit qe karakterizohet nga qetesia dhe siguria.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 220 m2 dhe oborr 150 m2.   Siperfaqja e ...

Vile 3-kateshe me qira tek Rezidenca White Houses ne zonen e Lundres ne Tirane.
Eshte e perqendruar
Me Qira 721-13A 5900 €

Vile 3-kateshe me qira tek Rezidenca White Houses ne zonen e Lundres ne Tirane. Eshte e perqendruar ne nje nga rezidencat me te kerkuara dhe gjeresisht te njohura ne Tirane, duke ofruar privatesine e duhur dhe nje jetese shume luksoze, banesa ka nje ...

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuar
Me Qira 621-11A 3300 €

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane. E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuara te kesaj zone, e sapo perfunduar dhe e ndertuar me cilesi te larte ndertimi, kjo vile ofron te gjitha kushtet per nje jete luksoze. Siperfaqja e ...

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilas
Me Qira 1015-65b 3500 €

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilash prane autostrades Tirane-Elbasan. Kompleksi ju ofon siguri me kamera 24-ore dhe administrim.  Toka ka siperfaqe prej 800 m2 ndersa ndertimi ...

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres.

Vila
Me Qira 1116-18A 3000 €

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te brendshme 240 m2 dhe siperfaqe oborri prej 630 m2. Siperfaqja e brendshme ndahet ne 2 kate duke ofruar: ne katin e pare sallon , zone ...

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane. 
Vila ka nje siperfaqe trualli
Me Qira 321-16D 1500 €

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane.  Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 264 m2. Shepia eshte e organizuar ne: Kati i pare ne sallon, kuzhine dhe tualet. Kati i dyte ne tre dhoma gjumi, ...

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane.

Shtepia ka nje
Me Qira 319-40S 1200 €

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 240 m2 e organizuar ne ne dy kate si me poshte: Kati i pare: Soxhorno, kuzhine, 1 dhome gjumi me tualet personal, korridor, ...

Vile 3 kateshe per qira tek rruga Ullishtes , prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Me nje siperfa
Me Qira 123-3V 2000 €

Vile 3 kateshe per qira tek rruga Ullishtes , prane Liqenit te Thate ne Tirane. Me nje siperfaqe trualli 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 580 m2 e cila eshte e ndare si me poshte. Kati 0 eshte i organizuar ne tre ambiente dhe nje ...

Vile moderne per qera ne Kompleksin O2 prane liqenit te Farkes.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi pr
Me Qira 623-34A 5000 €

Vile moderne per qera ne Kompleksin O2 prane liqenit te Farkes. Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 296.3 m2 e cila eshte e ndare ne 3 kate. Kati -1 eshte i organizuar ne nje sallon ndenje dhe gaming room ne nje, 1 dhome gjumi dhe tualet. Kati ...

Vile moderne me qera ne rezidencen Long Hill ne Tirane.

Vila eshte e e re e sapoperfunduar, me nj
Me Qira 1020-2a 3500 €

Vile moderne me qera ne rezidencen Long Hill ne Tirane. Vila eshte e e re e sapoperfunduar, me nje projekt modern duke ofruar pjese ndertimi 282 m2 te ndare ne katin e pare sallon te madh , pjesa e kuzhines dhe zona e ngrenjes dhe nje tualet. Kati ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal n
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ne koder dhe 120m prane Kopshtit Botanik. Vila ka nje siperfaqe te banueshme prej 180m2 ne katin e pare dhe 110m2 ne katin e ...