Vile 2 kateshe me qira ne zonen e Vilave Gjermane ne Tirane

ID TRR-918-25E
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 800
Sipërfaqe m2 340
Dhoma 2
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Perbehet nga dy kate dhe papafingo. 

Ka nje siperfaqe ndertimi 250 m2 dhe siperfaqe oborri 200 m2.

Kati i pare perfshin dhomen e  ndenjes, kuzhine te vecuar, korridor, depo te vogel, 2 tualet dhe ballkon. Kati i dyte perfshin dhomen e pritjes, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Dhe papafingo ka nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon.

Hyrja ne katin e pare behet nepermjet shkalleve te brendshme ose shkalleve te jashtme. Hyrja ne papafingo behet nepermjet shkalleve te brendshme te cilat ndodhen ne katin e dyte.

Ofrohet i mobiluar. Eshte i shtruar me parket druri dhe me pllaka dhe shkallet e brendshme te te dyja kateve jane gjithashtu prej druri.

Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner.

Vila ka edhe nje oborr te mbjelle me lule dhe me peme te ndryshme frutore. 

Ne oborr ka hapesire per te parkuar edhe dy automjete.

Ndodhet ne nje lagje mjaft te qete dhe shume prane rruges kryesore.

Prona ka akses shume te lehte ne rrugen Fuat Toptani, ne rrugen e Elbasanit dhe ne Unazen e Madhe.

 

Cmimi: 800 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën