Vile 2 kateshe per shitje ne Divjake

ID LUS-223-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 46.310 euro
Sipërfaqe m2 375m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Lushnje
Adresa Grabjan, Divjake

Shtepi private per shitje ne fshatin Grabjan ne zonen e Divjakes.
Ka nje siperfaqe totale prej 375m2 dhe ndahet ne 2 kate.
Kati perdhe ka nje siperfaqe prej 125m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe pjesa e ballkonit.
Kati i pare ka po ashtu nje siperfaqe prej 125m2 e ndare ne sallon, kuzhine, 2 dhoma, tualet dhe nje ballkon.
Ofrohet e mobiluar vetem ne katin perdhe.
Oborri ofron mundesi parkimi per te pakten 2-3 makina.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 4.700.000 leke
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën