Vile 2-kateshe per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-617-1L)

ID GLS-617-1L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000 Euro
Sipërfaqe m2 624 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa Gjiri Lalzit, Durres

Vile 2-kateshe per shitje ne rreshtin e dyte te vilave ne Kompleksin Vala Mar.

Vila ka siperfaqe nderitmi prej 174.2 m2 dhe siperfaqe toke prej 450m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte:

Kati pare me siperfaqe 87.4 m2 eshte i organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, tualet, koridor dhe verande.

Kati i dyte me siperfaqe  86.8 m2 ndahet ne 3 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Vila eshte ne faze ndertimi dhe parashikohet te perfundoje ne shtator 2017.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e populluar kohet e fundit. Preferohet shume si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt.

Kompleksi ju ofron ambiente te gjelberuara, bar-kafe te ndryshme, supermarket dhe shume sherbime te tjera per te bere nje jetese sa me komode.

Infrastuktura eshte e rregullt dhe me akases te lehte ne rrugen kryesore.

Cmimi: 240.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën