Vile 2-kateshe per shitje ne Lungomare ne Vlore

ID VLS-1021-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Vlore
Adresa Rruga Uji i Ftohte

Vile per shitje ne rrugen Uji I  Ftohte ne Vlore.
Banesa ka nje siperfaqe ndertimi prej 117 m2 dhe ndahet ne 2 kate bashke me nje papafingo.
Kati I ka dy hyrje ku hyrja e pare ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe kuzhine ne korridor ndersa hyrja e dyte ka 1 dhome gjumi me kuzhine dhe nje banjo.
Kati II ka sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje banjo.
Vila ofrohet e mobiluar me nje stil komod, disa ambiente shtepiake te shtruara me pllaka dhe disa me parket, dhomat kane hapesire te bollshme, njera nga banjot ka vaske, papafingoja eshte e pamobiluar dhe pamja qe ofron shtepia eshte ajo e detit.
Cdo dhome ka nga nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
Oborri me siperfaqe 60 m2 eshte i gjelberuar dhe ka vend parkimi per 3 makina.
Ndodhet 100 metra larg detit.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 350.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën