Vile 2 kateshe per shitje ne Tale ne Lezhe (LES-819-1S)

ID LES-819-1S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 220.000 euro
Sipërfaqe m2 1700 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Lezhe
Adresa

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen Gryke Lumi ne Lezhe.

Vila ndodhet rreth 500m larg vijes bregdetare te Tales.

Ka nje siperfaqe toke prej 1200 m2 dhe siperfaqe trualli prej 500 m2.

Shtepia organizohet ne 2 kate respektivisht nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine e vecuar, korridor,  tualet dhe ballkon.

Kati i pare ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim, ndersa kati i dyte eshte gjysum i mobiluar. Ndarja ndermjet kateve eshte me shkalle te brendshme dhe me shkalle te jashtme.

Vila ka dhe nje dhome te vecante qe mund te perdoret si depo dhe siper ka nje verande te madhe te shfrytezueshme.

Toka eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme.

Zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster .

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 220.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën