Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (KVS-518-1L)

ID KVS-518-1L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000 Euro
Sipërfaqe m2 160 m2 + 400 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Kavaje
Adresa Qerret, Kavaje

Vile 2-kateshe per shitje ne vijen e pare te ndertimeve nga deti ne Kavaje.

Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 160m2 dhe siperfaqe toke 400 m2 te organizuar si me poshte:

Ne katin e pare ndodhet salloni sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe tualet.

Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi sebashku me nje tualet.

Vila ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka nje mobilim bashkohor.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Oborri eshte i mbejlle me peme dhe lule te ndryshme duke ofruar nje ambient relaksuses dhe hapesire per barbeque. 

Ka mundesi parkimi brenda viles si dhe jashte saj.

Resorti eshte i pajisur me pishine duke ofruar komoditet dhe fasilitet  per nje jetese sa me te mire.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 300.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën