Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Shirokes ne Shkoder

ID SHS-523-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000 euro
Sipërfaqe m2 136m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Shkoder
Adresa Rruga e Shirokes

Shtepi private 2 kateshe per shitje ne rrugen e Shirokes, shume prane shetitores se re.
Ka nje siperfaqe trualli prej 180m2 dhe siperfaqe ndertese 136m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar dhe tualet.
Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi, 2 korridore, 1 ballkon dhe verande.
Shtepia ofrohet e mobiluar dhe eshte e shtruar me pllake.

Cmimi: 70.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën