Vile 2-kateshe per shitje prane zones se plazhit ne Dhermi (DHS-1018-1L)

ID DHS-1018-1L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000 Euro
Sipërfaqe m2 1254 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Dhermi
Adresa Dhermi

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi.

Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 254 m2 te organizuar si me poshte:

kat 1-re ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande.

Kati 2-te organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofron nje mobilim modern dhe me punime shume cilesore.

Salloni eshte i pajisur me oxhak funksional per ngrohjen e ambientit dhe i dekoruar me  gure.

Ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Pjesa e verandes eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme duke ofruar nje ambient relaksues.

Ofron mundesi perkimi per 2-3 makina brenda viles.

Vila pozicionohet vetem 5min larg bregdetit dhe ka nje infrastukture te rregullt.

Zona eshte e qete dhe e mbushur plot me ajer te paster ku mund te kaloni pushimet tuaja.

Prane saj mund te gjeni te gjtha sherbimet e nevojshme.

Vila eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi:400.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën