Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane (TRR-716-28K)

ID TRR-716-28K
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000 euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Dhoma 0
Tualete 9
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te qytetit, shume vilave Gjermane.

Shtepia ka nje hapesire prej 500 m2 te shperndare ne 3 kate ku;

Kati pare eshte i organizuar ne 4 dhoma, 3 tualete dhe korridor.

Kati i dyte eshte organizuar ne 4 dhoma, 3 tualete, korridor, ballkon dhe verande.

Kati i trete eshte i organizuar ne 4 dhoma, 3 tualete, korridor, ballkon dhe verande.

Te tre katet e viles lidhen me nje shkalle te jashtme, ka nje oborr me mundesi parkimi dhe te mbjellur me peme te ndryshme.

Kjo prone eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi dhe eshte rinovuar totalisht vitet e fundit.

Eshte shume lehte e aksesueshme ne rrugen Vellezerit Kondi, rrugen e Elbasanit dhe vetem disa minuta larg autostrades Tirane-Elbasan.

Taksat jane te perfshira ne cmim.

Cmimi 3000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën