Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-1019-3L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 614
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder, Tirane

Vile 3-kateshe me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Vile moderne me qera pjese e nje residence vilash shume te preferuar nga te huajt ne Tirane.

Ka siperfaqe totale trualli prej 344 m2 dhe siperfaqe ndertimi 270 m2 te organizuar ne 3 kate si me poshte:

Kati i pare ofron ambient ndenje te pajisur me oxhak funksional, kuzhine, koridor, tualet dhe dhome lavanteri.

Kati i dyte eshte i ndare ne 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo i organizuar ne 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet neperment sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Mobilimi eshte i ri dhe shume modern duke ofruar nje ambient komod, kati dyte dhe i trete jane te shtruar me parket.

Oborri eshte i mbjelle me peme frutore dhe lule te ndryshme duke nje ambient pushimi.

Ofron siguri te larte dhe sistem kamerash nga jashte viles 24-ore.

Rezidenca ofron kushte moderne, siguri te larte, ajer te paster dhe administrim te mire per kompleksin.

Ka mundesi parkimi per 2 makina ne pjesen e jashtme te viles.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën