Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi Vilash , Tirane (TRR-1118-29a)

ID TRR-1118-29a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3550 Euro
Sipërfaqe m2 319 m2 +600 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 319 m2 dhe oborr 600 m2.

Kati i pare: 2 dhoma gjumi ,garderobe, studio ,dhome lavanderie,2 tualete.

Kati i dyte: sallon bashke me kuzhine  nje tualet dhe veranda e mbuluar ne zonen e oborrit

Kati i trete: 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Ofrohet totalisht e mobiluar, me punime cilesore prej druri, parket druri  ne te gjithe ambientet, system qendror per ngrohje ftohje.

Oborri eshte i mirembajtur me peme dhe lule te ndryshme.

Ofron dhe 2 vende parkimi.

Rezidenca ofron administrim , siguri, ajer te paster, dhe qetesi.

 

Cmimi 3550 Euro taksa te perfshira.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 4 kateshe me qira ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe totale te brend
Me Qira 520-17a 3500 €

Vile 4 kateshe me qira ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ofron nje siperfaqe totale te brendshme 491 m2 e ndare ...

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi rezidencial te mirenjohur.

Vila eshte e perbere nga
Me Qira 819-18a 3500 €

Vile me qera ne Lunder, pjese e nje kompleksi rezidencial te mirenjohur. Vila eshte e perbere nga 3 kate me ...

Vile luksoze me qera ne Lunder, pozicionuar ne nje kompleks vilash me cilesi te larte.

Kompleksi
Me Qira 815-37a 3500 € €

Vile luksoze me qera ne Lunder, pozicionuar ne nje kompleks vilash me cilesi te larte. Kompleksi eshte mjaft i ...

Vile moderne per qira ne zonen e Farkes ne Tirane.

Ka nje siperfaqe parcele prej 239 m2 dhe siper
Me Qira 421-27V 3500 €

Vile moderne per qira ne zonen e Farkes ne Tirane. Ka nje siperfaqe parcele prej 239 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej ...