Vile 3 - kateshe me qera prane bllokut te vilave ne Selite , Tirane

ID TRR-914-49b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1700
Sipërfaqe m2 500 m2 + 150 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 7
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Isuf Elezi

Vile me qera prane rruges Isuf Elezi.

Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e cila po ndertohet kohet e fundit dhe liqenit artificial.

Ka akses ne bulevardin Gjergj Fishta me nje largesi vetem 3.5 km larg qendres se Tiranes.

Vila ka siperfaqe toke 150 m2 dhe ndertim 500 m2 te ndare ne tre kate.

Kati I pare ka sallon te pajisur me oxhak, kuzhine te kompletuar, 2 dhoma, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Kati I dyte ka gjithashtu sallon me oxhak, kuzhine te kompletuar, koridor, tualet dhe 3 ballkone.

Kati I trete ka 3 dhoma, 3 ballkone, tualet dhe koridor.

Jepet bosh.

Kati I pare ka ne cdo dhome kondicioner ndersa kati I dyte dhe I trete jane te pajisur me sistem qendror chiller per ngrohje dhe ftohje.

Kati I dyte dhe I trete lidhen me shkalle druri ku te gjitha dhomat jane te shtruara me parket te nje cilesie te larte.

Ka mundesi per te parkuar deri ne 3 makine, njera prej tyre ne garazhd dhe oborri I viles eshte I mbjelle me lule te ndryshme.

Zona eshte teper e qete dhe shume e kerkuar nga te huajt. Prane saj ka shume dyqane, supermarkete, lokale, shkolle 9-vjecare, kopesht per femije etj.

Drita dhe uje 24-ore. 

Cmimi 1700 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën