Vile 3-kateshe me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane

ID TRR-1019-2L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 270 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder, Tirane

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.

Vile moderne me qera pjese e nje rezidence vilash shume te njohur ne Tirane.

Ka siperfaqe totale trualli prej 344 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 270 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte:

Kati pare organizohet ne ambient ndenje te pajisur me oxhak,  kuzhine sebashku me ambientin e ngrenies, depo, tualet dhe korridor.

Nga pjesa sallonit dhe e kuzhines ka akses direkt me oborrin e viles.

Kati i dyte eshte i ndare ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo i organizuar ne 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nepermjet sistemit qendror chiller te pajisur ne sallon dhe kondicionereve neper dhomat e gjumit.

Vila ka nje organizim te mire dhe te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale, kati dyte dhe i trete jane te shtruar me parket.

Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme dhe perpara viles keni hapesire per parkimin e dy ose tre makinave.

Rezidenca ofron kushte te mira jetese, siguri te larte, ajer te paster dhe administrim te mire per kompleksin.

Cmimi: 2000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën