Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane, (TRR-818-21d)

ID TRR-818-21d
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 240 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Mjull Bathore

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Riza Kasemi ne Tirane.

Vila ka siperfaqe 240 m2 dhe oborr 600 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne tre kate ku.

Kati i pare ka sallon, kuzhine, tualet dhe nje dhome.

Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo  dhe ofron nje dhome te madhe, tualet dhe verande.

Vila ofrohet e pamobiluar, por mund te mobilohet me cmim ekstra.

Dhomat e gjumit ne katin e dyte dhe te trete jane te shtruara me parket.

Veranda ofron nje pamje te hapur dhe relaksuese te zones perreth.

Zona eshte shume e qete e sigurt dhe ka akses te lehte ne  autostraden Tirane-Elbasan, zonen e Saukut etj.

Vend parkimi per dy makina ne oborrin e Viles.

 

Cmimi 1000 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej
Me Qira 115-15r 1100 €

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej 220 m2 eshte e ...