Vile 3- kateshe me qira ne zonen e Prushit ne Tirane

ID TRR-323-20Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 800
Sipërfaqe m2 252
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Prush


Vile tre-kateshe per qira ne zonen e Prushi, prane Vaqarrit ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe toke 1000m2 dhe siperfaqe ndertese 252m2 per te tre katet.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambient gatimi dhe me oxhak funksional, nje tualet dhe nje dhome gjumi.
Kati i dyte i viles eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet dhe tualeti kryesor dhe nje dhome tharje.
Kati i trete i viles eshte i perbere nga  sallon ndenje se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Katet lidhen me njera tjetren nepermjet shkalleve te brendshme.
Ngrohja dhe ftohja e  viles mundesohet me sistem qendror kondicionimi. 
Mundesohet parkim ne oborrin e Viles.
Vila eshte e pajisur me kamera sigurie.
Jepet me qira totalisht e mobiluar me nje stil bashkohore.
Vila eshte e pozicionuar ne nje zone mjaft te qete dhe lidhet shpejt me akset kyresore rrugore si zona e Vaqarrit, zona e Kombinatit, rrugen dytesore Tirane-Durres, zonen e Yzberisht etj.

Cmimi 800 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën