Vile 3 kateshe me qira prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane

ID TRR-519-1S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 330
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Viktor Hygo

Vile 3 kateshe me qira prane Bllokut te Ambasadave, ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 110 m2 secili kat e organizuar si me poshte:

Kati I garazh i mbyllur, kati II sallon, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone, ndersa kati III organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi, tualet  dhe 2 ballkone. 

Hyrja eshte e perbashket me shkalle te brendshme.

Vila ofrohet e mobiluar me kushte te mira, me nje mobilim bashkekohore. Ambienti i brendshem eshte i shtruar i gjithi me pllaka dhe ofron te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Dhomat jane te bollshme dhe kane drite natyrale gjate gjithe dites.

Ne sallon ne katin e trete ka te instaluar nje kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ne katin perdhe ofrohet mundesi shume e mire per biznese te ndryshme si: mobileri, duralumin, rrobaqepesi, shtypshkronje etj.

Zona eshte shume e qete, prane saj ndodhet rruga e ambasadave, rruga Vellezerit Manastirli, rruga e Durresit, zona e Zogut te Zi etj.

 

Cmimi 1200 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën