Vile 3 kateshe me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-621-5V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1900
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Eshte e organizuar me bodrum nentoke, sallon ne katin e pare, dy dhoma gjumi dhe banjo ne katin e dyte dhe ne kuzhine, banjo dhe dy ballkone ne katin e trete, me nje siperfaqje rreth 200 m2.
Vila ofrohet e mobiluar, nje pjese e shtruar me pllaka dhe nje pjese me parket, me hapesire te bollshme dhe me nje stil komod.
Kondicioneret neper dhomat e gjumit mundesojne ngrohjen dhe ftohjen.
Me nje orientim ne lindje-jug-perendim, shtepia ofron nje pamje te bukur te qytetit si edhe drite natyrale gjate gjithe dite.
Vendndodhja e prones ka lidhje me rrugen e Bogdaneve, rrugen Fortuzi, rrugen Kont Urani, rrugen e Kavajes dhe eshte afer me qendren.

Cmimi: 1900 euro/muaj (tatim i perfshire)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën