Vile 3-kateshe me qira prane TEG ne Tirane

ID TRR-721-6A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 350 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhafer Shaba

Vile me qira ne rrugen Xhafer Shaba ne zonen Mjull-Bathore ne Tirane.
Banesa lokalizohet ne nje zone shume te qete, duke mundesuar privatesine e duhur. 
Siperfaqja e ndertimit eshte rreth 350 m2 ndahet ne:
Kat I: Sallon me kuzhine dhe 1 dhome gjumi me banjo
Kat II: 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 3 ballkone.
Kat III: 2 dhoma gjumi, 1 banjo, nje ballkon dhe nje verande e madhe.
Vila ofrohet e gjitha e mobiluar me nje stil mjaft komod dhe modern, ku shikojme qe salloni se bashku me kuzhinen jane te shtruara me pllaka, kuzhina i ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake, dhomat e gjumit dhe veranda jane te shtruara me parket cilesore dhe dritaret jane me grila.
Pamja nga ballkoni dhe veranda ofrojne nje pamje te qarte dhe piktoreske te zones perballe viles.
Shtepia ka sistem qendror per ngrohje dhe ftohje te ambientit.
Oborri ka nje hapesire te madhe e cila le vend per parkimin e nje makine dhe eshte i gjelberuar me lule shumengjyreshe dhe peme te ndryshme.
Prona ndodhet afer me autostraden Tirane-Elbasan dhe afer residencave me te njohura te asaj zone.

Cmimi: 2000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën