Vile 3-kateshe per qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-1121-13V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Sipërfaqe m2 360
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Vile me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 360 m2 te ndare ne 3 kate.
Kati i pare organizohet ne sallon ndenje, kuzhine dhe ambient ngrenie, korridor, verande dhe banjo.
Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon i madhe.
Kati i trete organizohet ne 2 dhoma gjumi, banjo dhe verande e madhe.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me materiale mjaft cilesore dhe komode. 
Dhomat jane te shtruara me parket. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient. 
Oborri ofron mundesi parkimi per 2 makina sidhe nje kopesht i mbjelle me bar dhe peme. 
Pozicionohet ne nje zone mjaft te qete, te sigurte dhe te kerkuar. 
Ka akses direkt ne rrugen Hamdi Sina, rrugen Liqeni i Thate, Autostraden Tirane-Elbasan dhe prane Parkut te Liqenit Artificial. 

Cmimi: 1800 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane rruges Isuf Elezi.

Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e ci
Me Qira 914-49b 1700 €

Vile me qera prane rruges Isuf Elezi. Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e cila po ndertohet ...

Vile 3 kateshe me qira prane Rezidences Amerikane ne Tirane.

Vila ka 2 vjet qe ka perfunduar puni
Me Qira 713-33 1700 €

Vile 3 kateshe me qira prane Rezidences Amerikane ne Tirane. Vila ka 2 vjet qe ka perfunduar punimet, te cilat jane ...