Vile 3-kateshe per qira tek Blloku i Ambasadave ne Tirane

ID TRR-422-34V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 6500 Euro
Sipërfaqe m2 660 m2
Dhoma 5
Tualete 5
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Skenderbej

Vile 3-kateshe per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 600 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 660 m2.

Vila ndahet ne 3 kate dhe organizohe si me poshte:

Bodrumi organizohet ne ambient kuzhine, depo, lavanderi.

Kati pare ndahet ne 5 ambiente, tualet dhe corridor.

Kati 2 organizohet ne 5 ambiente, 2 tualete dhe corridor.

Kati 3 organizohet ne 3 ambiente, tualet dhe dy veranda.

Vila eshte e veshur me system kapot, ngrohje me kaldaje dhe kondicioner ne cdo ambient.

Mjaft e pershtatshme per ambiente zyrash fondacioni apo kompanie te ndryshme.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur qe ofron siguri 24h me polic.

Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes dhe shume prane zones se 21 Dhjetori dhe Qendres.

Mundesi parkimi ne oborr per 2 makina.

Cmimi: 6500 Euro/ Muaj ( Tatim I perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën