Vile 3-kateshe per shitje ne Budull ne zonen e Krujes (KRS-818-1L)

ID KRS-818-1L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 135.000 Euro
Sipërfaqe m2 1287 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Kruje
Adresa Budull, Kruje

Vile 3-kateshe per shitje be Budull shume prane zone se Fushe-Prezes.

Vila ka siperfaqe totale toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 237 m2 te organizuar ne dy kate si me poshte:

Kati pare 116 m2 organizohet ne sallon te madh, kuzhine te vecuar dhe nje dhome gjumi.

Kati i dyte 121 m2 ndahet ne 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon te madh qe I lidh te gjitha dhomat.

Kati i trete eshte shtese,  papafingo me nje siperfaqe 50 m2.

Vila ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet dy kondicionereve inverter.

Pjesa e oborrit eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme, gjithashtu ofron mundesi parkimi te 2-3 makinave.

Zona eshte e qete plot me ajer te paster dhe me nje infrastukture te rregullt.

Ka akses te lehte ne rrugen kryesore dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Toka sebashku me vilen jane te pajisura me cetifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 135.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën