Vile 3-kateshe per shitje ne Elbasan

ID ELS-921-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 92.7000
Sipërfaqe m2 330
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Elbasan
Adresa Lagjia 5 Maji

Vile 3-kateshe per shitje ne lagjen 5 Maji ne qytetin e Elbasanit.
Vila ka siperfaqe totale prej 330 m2 dhe ndahet si me poshte:
Kati I ka nje garazh me siperfaqe te madhe.
Kati II ka nje sallon te madh, nje dhome gjumi dhe nje banjo.
Kati III ka nje sallon te madh, nje dhome te vogel, banjo dhe nje verande te madhe.
Vila ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me pllaka.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 92.700 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën