Vile 3 kateshe per shitje ne Fier

ID FRS-223-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000
Sipërfaqe m2 818 m2
Dhoma 6
Tualete 2
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Fier
Adresa Vajkan, Fier

Vile 3 kateshe dhe truall per shitje ne fshatin Vajkan te qytetit te Fierit.
Ofrohet nje siperfaqe prej 3100m2 nga e cila 500m2 eshte truall dhe 818m2 siperfaqe totale e ndertimit.
Organizohet ne 3 kate si me poshte:
Kati perdhe ka nje sipefaqe prej 272.70m2 e organizuar dhe e pershtatur si oficine.
Kati i pare ka po ashtu nje siperfaqe prej 272.70m2 dhe eshte e ndare ne dy apartamente me nga 3 dhoma gjumi, sallon, nga 1 tualet dhe 2 ballkone per secilin.
Kati i trete ka gjithashtu nje siperfaqe prej 272.70m2 dhe ofron nje ambient open space, tualet dhe 4 ballkone.
Vila ofrohet e pamobiluar por me punime mjaft cilesore, e shtruar me pllake dhe e pajisur me te gjitha instalimet e brendshme elektrike.
Disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 200.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën