Vile 3 - kateshe per shitje ne hyrje te qytetit te Lezhes (LES-714-1b)

ID LES-714-1b
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 175.000 Euro
Sipërfaqe m2 152 m2 + 828 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Lezhe
Adresa Lezhe

Vile 3-kateshe per shitje prane Postes Shqiptare ne Lezhe.

Vila ndodhet  buze rruge, prane lumit Drin vetem 40 m larg autostrades kryesore.

Eshte ndertuar ne vitin 2008 me arkitekt sipas stilit Italian ku e gjithe siperfaqja e saj eshte e rrethuar me mur.

Ka nje siperfaqe toke 828 m2 dhe 152 m2 ndertim cdo kat.

Kati  1-re eshte I ndare ne sallon te madh , kuzhine te vecuar dhe verande,

Kati I 2-te ka 3 dhoma gjumi ku njeri prej tyre eshte I pajisur me tualet brenda, koridor, tualet tjeter, dhome e cila te con ne katin e trete,

Kati I 3-te eshte I gjithe papafingo e pandare dhe mund te shfrytezohet per te bere dhoma gjumi te tjere ose dicka tjeter ne varesi te funksionit tuaj.

Vila ka dhe dhe gjysem bodrum sa e gjithe siperfaqja e ndertimit e cila mund te shfrytezohet per parkim ose magazine.

Ne sallon ndodhet nje oxhak funksional gjithashtu brenda ka dhe punime me gur. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Toka eshte e mbjelle me peme te ndryshme dhe palma.

Zona perreth eshte plot ajer te paster dhe shume e qete.

Eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 175.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën