Vile 3 kateshe per shitje ne Pogradec

ID PGS-622-2A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000 euro
Sipërfaqe m2 134 m2
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Pogradec
Adresa Lagjia 4, Pogradec

Vile 3 kateshe per shitje ne Lagjen 4 ne Pogradec.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 134 m2 dhe siperfaqe totale trualli prej 240 m2.
Kati i pare i viles eshte i organizuar ne nje kuzhine dhe nje dhome ndenje te madhe.
Kati i dyte dhe i trete jane te ndare me nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete perkatesisht, nje ballkon ne katin e dyte dhe veranda ne katin e fundit.
Shtepia ofrohet teresisht e mobiluar ne nje stil modern dhe eshte e rinovuar se fundmi.
Ofrohet nje pamje e bukur e qytetit nga ballkoni.
Oborri eshte i bollshem dhe ofron mundesi parkimi.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 180.000 euro


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën