Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-1019-17T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.500.000
Sipërfaqe m2 446 m2
Dhoma 6
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet buze rruges kryesore.
Vila eshte e organizuar ne 3 kate te cilat kane nje siperfaqe perkatesisht me siperfaqe 150 m2, 240 m2 dhe 56 m2 te organizuara ne:
Kati i pare: 3 ambiente te ndara dhe tualet te cilat momentalisht sherbejne si biznes.
Kati i dyte: 2 sallone sebashku me kuzhine, 5 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Kati i trete: sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi.
Vila eshte shume e pershtatshme per banim por edhe per biznes.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.
Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, zonen e 21-Dhjetorit dhe zonave te tjera perreth.


Cmimi: 1.500.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën