Vile 3-kateshe per zyra me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane

ID TRR-421-32V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Vile 3-kateshe per zyra me qira prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 180 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 110 m2 te ndare ne 3 kate.

Kati i pare organizohet ne nje dyqan 40 m2, tualet dhe oborr i vogel.

Kati i dyte organizohet ne 2 ambiente, tualet, depo, korridor dhe ballkon.

Kati i trete organizohet ne 1 ambient, ballkon  dhe verande te madhe.

Vila eshte me shkalle lidhese nga brenda, ofrohet pjeserisht e mobiluar me kuzhine dhe ne gjendje te mire.

Objekti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra fondacionesh ose zyra biznesi, klinika mjekesore te ndryshme etj.

Dyert dhe dritaret jane me dopio xham ndersa ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner I vendosur ne njeren nga ambientet.

Ndertesa ndodhet buze rruge ne nje zona mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses te lehte ne rrugen Fadil Rada, rrugen Hoxha Tahsim, rrugen Vllazen Huta dhe prane Bulevardit Zhan Dark.

Perfshire ne cmim nje vend parkimi i hapur prane viles.

 

Cmimi: 800 Euro/ Muaj ( Tatim i perfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën