Vile 4 kateshe me qira tek Acacia Hills, Tirane

ID TRR-923-16R
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500
Sipërfaqe m2 660
Dhoma 5
Tualete 6
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Akacia Hills

Vile 4 kateshe me qira tek kompleksi i vilave Acacia Hills ne rrugen Akacia.
Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe prej 648 m2 dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej rreth 660 m2 te ndare ne 4 kate.
Kati i pare ka nje siperfaqe totale prej 190 m2 dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambient ngrenie, ambient gatimi, ambient pritje, zyre dhe 1 tualet.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 1 dhome lavanderie dhe 3 dhoma gjumi ku secila kane tualet dhe ballkon te vecante. 
Kati i trete me nje siperfaqe prej 98 m2 organizohet ne 1 dhome gjumi bashke me 1 tualet dhe 1 hapesire open space e pershtatur si zone relaksimi. 
Kati perdhe i viles me nje siperfaqe prej 182 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome per palester, 1 dhome gaming, 1 tualet, 1 dhome per verera, 1 depo dhe garazhd i bollshem per 2 makina. 
Vila ofrohet e mobiluar me nje stil modern, ne gjendje shume te mire, dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket ten je cilesie te larte. 
E gjithe vila ka te instaluar sistem kondicionimi chiller qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e saj.
Zona eshte shume e qete, me ajer te paster, e siguruar nga kamera dhe roje.
Ka akses te lehte me zonen e Saukut, autostraden Tirane-Elbasan, zonen e TEG-ut etj. 

Cmimi: 3500 Euro/muaj (tatimi i perfshire ne cmim)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën