Vile 4 kateshe per shitje ne zonen e Saukut te ri ne Tirane

ID TRS-122-25N
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000
Sipërfaqe m2 482.8
Dhoma 2
Tualete 8
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Enver Preza

Vile per shitje ne rrugen Enver Preza ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe trualli prej 244 m2 dhe siperfaqe ndertimi 482.8 m2 te ndare ne 4 kate.
Kati i pare eshte i organizuar ne nje hapsire te vetme si bodrum dhe 2 tualete.
Kati i dyte perfshin nje hapesire te vetme e cila funksionon si market dhe ka 2 tualete.
Kati i trete eshte i organizuar ne kater hapesira, dy tualete dhe tre ballkone.
Kati i katert eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.
Vetem kati i katert ofrohet i mobiluar, ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 1 kondicioner ne sallon.
Dhomat jane te pajisura me kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
Pozicionimi i viles buze rruges ofron nje pamje te lire te Tiranes dhe ndriçim te bollshem natyror gjate gjithe dites.
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit dhe te gjitha zonave te tjera perreth ne Tirane.
I pajisur me certifikate pronesie.


Çmimi: 600.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën