Vile dy kateshe per shitje ne Novosele

ID VLS-1123-1X
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 550.000
Sipërfaqe m2 440
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Vlore
Adresa Novosele

Vile dy kateshe per shitje prane qytetit te Vlores, me lidhje te shpejte ne autostraden Fier-Vlore.
Vila ofron nje siperfaqe prej 220 m2 ne secilin kat. 
Ndertesa shitet bashke me truallin i cili ofron nje siperfaqe prej 744 m2.
Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje, ne kuzhine te vecuar, nje lavanderi, nje depo, nje tualet dhe nje ballkon.
Kati i dyte organizohet ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Tek catia ofrohet nje papafingo e vogel e cila mund te perdoret si depo. 
Katet lidhen me njeri tjetrin me ane te shkalleve te brendshme. 
Vila ofrohet teresisht e mobiluar me nje investim modern te vitit te fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne ambientet kryesore te viles. 
Oborri eshte i shtruar me mermer.
Ofron nje garazh ku mund te parkohen 2 makina.
Pozicionohet ne nje bllok vilash, 5 kilometra larg nga aeroporti i Vlores, i cili po ndertohet aktualisht. 
Zona eshte ne zhvillim dhe shume e preferuar nga turistet. 
Ka akses te menjehershem ne qytetin e Vlores, ne qytetin e Fierit dhe ne autostraden Leman-Vlore.
Ndertesa bashke me truallin disponojne certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 550.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën