Vile dykateshe per shitje ne Shkoder rruga Luigj Gurakuqi, (SH-312-1)

ID
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 €
Sipërfaqe m2 212
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Shkoder
Adresa

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykateshe dhe ne katin e pare perbehet nga soxhiorno, guzhine+ aneks, 1 dhoma gjumi dhe nje banjo ndersa ne katin e dyte ka 4 dhoma gjumi, banjo dhe korridor. Perreth shtepise eshte oborr ku ndodhet edhe nje pus uji. Me letra te rregullta pronesie.

Cmimi 100.000 €

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën