Vile me pamje panoramike per shitje ne Shetaj prane Kepit te Rodonit

ID GLS-620-1a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 650.000
Sipërfaqe m2 330
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Gjiri Lalzit
Adresa Kepi i Rodonit

Vile per shitje ne fshatin turistik Shetaj prane Kepit te Rodonit.
E pozicionuar ne nje kodrine me pamje te bukur te detit dhe te rrethinave , me nje siperfaqe toke prej 1100 m2 dhe siperfaqe ndertimi vile prej 330 m2.

Vila eshte e ndare me 2 hyrje te vecanta duke ofruar secila sallon dhe kuzhine ne katin e pare dhe nga 3 dhoma gjumi ne katin e mesiperme, nga 2 banjo secila dhe 5 ballkone.

E ndertuar dhe e projektuar me arkitekt duke i dhene rendesi cdo detaji si te pjeses se brendshme ashtu dhe te jashtme te saj.

Oborr i mirembajtur , me 2 pishina.

Vende parkimi i nendheshem dhe ofron siguri maksimale.

 

Cmimi 650.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën