Vile me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes

ID TRR-1016-22a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Sipërfaqe m2 560+460 m2
Dhoma 5
Tualete 5
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Memo Bejko

Vile me qera shume prane me Liqenin Artificial ne Tirane.

Pozicionohet ne nje pjese te gjelber , me ajer te paster dhe jo shume larg qytetit.

Me nje siperfaqe totale te brendshme prej 560 m2  e ndare ne 4 kate  dhe 70 m2 bodrum.

Ne katin e pare sallon ndenje me oxhak funksional, salle bilardo, ,kend tjeter pushimi dhe tualet.

Kati i dyte ofron sallon bashkangjitur me kuzhinen dhe tualet. Kati i trete ka nje zone te madhe ngrenje, dhe nje dhome gjumi dhe tualet.

Kati i katert ka 3 dhoma gjumi njera nga te cilat ka dhe dhome garderobe dhe tualet me sauna dhe hidromasazh, ne kete kat ka dhe nje verande te madhe dhe nje tjeter tualet.

Vila ofrohet totalisht e mobiluar, dhomat mund te pershtaten sipas nevojave te klientit.

Oborri ka siperfaqe 460 m2 ku Brenda te cilit ka 4 vende te mundshme parkimi.

Vila ofron gjenerator dhe depozita uji per mundesi furnizimi 24h. panel diellor, sistem ngrohje me pellete , system kondicioni ne te gjitha ambientet, kamera

Veranda ofron nje pamje te bukur dhe rekalsuese nga Liqeni Artificial i Tiranes.

 

Cmimi 3500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane.

Vil
Me Qira 1118-29a 3550 €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ...