Vile me qera prane TEG-ut ne Tirane

ID TRR-419-80T
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000 Euro
Sipërfaqe m2 700 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile me qera ne rrugen e Vilave ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 700 m2 ku 300 m2 jane bodrum dhe 400 m2 siperfaqe vile  te organizuar ne 2 kate:

Kati i pare: sallon, kuzhine, tualet, dhome gjumi dhe 2 veranda.

Kati i dyte: 4 dhoma, 3 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar ose i pamobiluar.

Vila eshte e orientuar nga jugperendimi dhe eshte e mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Veranda eshte e shtruar me pllaka dhe ofron mundesi parkimi.

Vila ofron 300 m2 verande e cila mund te perdoret si vend parkimi.

Vila mund te ofrohet si vend banimi ose biznes.

Ambienti ofron pamje fantastike te zonave perreth.

Gjithashtu perfshihen 1500 m2 toke e cila mund te ofrohet me nje cmim ekstra.

Ka akses te lehte prane TEG-ut, autostrada Tirane-Elbasan, Sauk dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimet: 3000 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën