Vile moderne me pishine me qira tek Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-520-17a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 491 m2
Dhoma 5
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit , Tirane
Planimetria Shkarko

Vile 4 kateshe me qira ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe totale te brendshme 491 m2 e ndare ne 4 kate sipas pershkrimit te meposhtem:
Kati 1: Eshte hyrja direkte ne zonen e sallonit, ka ambientin e kuzhines dhe te ngrenjes , tualet dhe nje veranda te vogel.
Kat 2: 3 dhoma gjumi secila e pajisur me ambient garderobe te vecante, 2 tualete njera prej te cilave eshte pjese e njeres prej dhomave dhe veranda.
Kat 3: Pozicionohet poshte katit te pare ka nje dhome gjumi dhe nje dhome depo ku jane instaluar bonjo turke sauna.
Kat 4: Eshte kati ngjitur me oborrin ofron nje zone te madhe open space qe mund te perdoret per qellime te ndryshme , 1 dhome gjumi bashke me tualet , veranda dhe tualet si dhe dalje per ne pjesen e oborrit dhe pishines.
Oxhak dhe sistem ngrohje me kondicioner, wifi ,sistem alarmi dhe kamera sigurie.
Kuzhine e kompletuar
Ne oborr ka kopsht dhe pishine verore funksionale.
Ofrohen 2 vende parkimi garazh

Vetem qera afatgjata.


Cmimi 3000 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën