Vile moderne per qira prane Liqenit te Farkes ne Tirane

ID TRR-421-27V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Sipërfaqe m2 385.7 m2 + 239 m2
Dhoma 5
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Farkes

Vile moderne per qira ne zonen e Farkes ne Tirane.

Ka nje siperfaqe parcele prej 239 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 385.7 m2 te ndare ne 4 kate.

Kati pare organizohet ne sallon, nje dhome qe mund te sherbeje si palester ose mund te kthehet ne kuzhine, 2 banjo dhe korridor.

Kati dyte organizohet ne sallon te madh, banjo,korridor dhe ballkon.

Kati trete organizohet ne tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe dy ballkone.

Kati katert organizohet ne nje dhome gjumi, banjo dhe verande te madhe.

Ofrohet pjeserisht e mobiluar me kuzhine, ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror dhe oxhak funksional si dhe panele diellore per ngrohjen e ujit.

Punuar me materiale mjaft cilesore, i gjithe ambienti i shtruar me parket, arkitekture e vecante dhe dhoma te bollshme.

Oborri dhe veranda ofrojne nje pamje fantastike te Liqenit te Farkes.

Vila ndodhet ne nje zone rezidenciale ku ofohet administrim dhe siguri me roje dhe kamera 24h.

Rezidenca karakterizohet nga qetesia dhe ajri i paster.

Perfshire ne cmim jane dhe dy vende parkimi te hapura.

 

Cmimi: 3500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane.

Vil
Me Qira 1118-29a 3550 €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ...