Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit

ID GLS-818-2E
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 260.000
Sipërfaqe m2 424.4
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Gjiri Lalzit
Adresa Gjiri i Lalzit

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit.

Vila 2 kateshe ndodhet ne brezin e trete te vilave te nje kompleksi rezidencial banimi. 

Siperfaqja e parceles eshte 424.4 m2. Siperfaqja e ndertimit eshte 174.2 m2. Kati i pare organizohet ne nje soxhorno, nje dhome gjumi dhe nje tualet dhe kati i dyte organizohet ne 3 dhoma dhe nje tualet. 

Perqark viles ka edhe oborr, tek i cili mund te ndertohet edhe pishine ose thjesht per te pushuar.

Kompleksi do te monitorohet 24 ore/7 dite te javes nga roje te dedikuar dhe nga kamera pa cenuar privatesine tuaj.

Vilat gezojne komoditetin e te qenurit mjaftueshmerisht larg nga njera tjetra per te garantuar qetesine dhe rehatine individuale te banoreve.

Vila gjendet mes gjelberimit, kopshteve dhe parqeve te kuruara ku ju mund te shetisni dhe femijet te luajne e te argetohen. 

Temperaturat mesatare te zones edhe afersia me qendrat e banimit jane mjaft te favorshme qe ju te keni mundesine te shijoni rezidencen tuaj dhe natyren e zones gjate gjithe vitit.

Mundesohet parkim per dy automjete.

Nese deshironi mund te blini edhe 2 vila prane njera-tjetres.

Vendndodhja e rezidences eshte 42 km larg Tiranes, 38 km larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, 26 km nga qendra dhe porti i qytetit te Durresit.

 

Cmimi: 260.000 Euro

 

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën