Vile nje kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-1022-22G
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 95 m2 + 139 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Vile nje kateshe me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Vila ofrohet e mobiluar ne nje menyre bashkekohore. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojjshme. 
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne sallon.
Dhoma jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites. 
Ne shtepi jane bere punime cilesore duke ofruar nje ambient shume komod.
Oborri pereth siguron vend parkimi dhe pjese te gjelberuar me peme frutore dhe lule te ndryshme. 
Zona eshte mjaft e qete dhe ndodhet vetem 5 minuta larg rruges se Kavajes dhe qendres se Tiranes.

Cmimi 1000 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën