Vile nje kateshe per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres (DRS-1215-1K)

ID DRS-1215-1K
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 52.000 euro
Sipërfaqe m2 120 m2+ 1420 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Durres
Adresa Maminas

Shtepi per shitje ne rrugen Panorama ne Maminas, Durres

Shtepia pozicionohet ne nje koder vetem disa minuta larg autostrades Tirane-Durres.

Me nje hapesire prej 120 m2 hapesire banimi; dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe cdo dhome eshte e pajisur me ballkon.

Vila eshte e projektuar per te qene dy kateshe dhe ka nje oborr prej 1420 m2 me mundesi te mira zhvillimi agrokulturor.

Kjo prone ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster. Ka akses ne rrugen Vore-Marikaj, autostraden Tirane-Durres dhe rrugen e Gjirit te Lalzit.

Cmimi 52.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën