Vile per shitje ne Gjirin e Manastirit ne Sarande

ID SRS-624-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 997.129
Sipërfaqe m2 267.95
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Sarande
Adresa Gjiri i Manastirit

Vile 3 kateshe per shitje ne nje nder komplekset me te reja rezidenciale ne Sarande, Manastiri Resort.
Ka nje siperfaqe totale prej 267.95m2, siperfaqe te brendshme 210.04m2 dhe siperfaqe oborri prej 64.25m2.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 94.4m2 dhe ofron nje dhome ndenje, 1 dhome gjumi, tualet si dhe nje verande e mbuluar ne pjesen e oborrit per nje hapesire relaksi.
Ne katin e 2te ofrohet nje siperfaqe prej 72m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 tualet dhe nje veranda prej 21.24m2.
Kati i 3te gjithashtu ka nje siperfaqe prej 72m2 dhe ofron 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Projekti i tyre perfshin cati me tjegulla qeramike, fasade te veshur me kapot dhe pllake guri orthogonal, dritare me vetrate dopio xham dhe parmake metalik.
Punimet qe po kryhen jane te nje standarti te larte dhe te gjitha vilat kane nje stil te vecante ne pamje.
Oborri ka mundesi parkimi per te pakten 2 makina


Cmimi: 997,129 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën