Vile per shitje ne Kamez , Tirane

ID TRR-322-41N
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000 Euro
Sipërfaqe m2 116 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kamez

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Usaid ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 416.6 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej  116 m2 te organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine te vecuar, dy tualete, korridor dhe nje oborr te mbushur me peme frutore dhe lule.
Ofrohet e mobiluar dhe eshte shume i pershtatshem per banim dhe zona ku ndodhet eshte mjaft e qete.
Vila gjithashtu ka nje lartesi prej 3 metrash dhe eshte projektuar per te ndertuar edhe 4 kate te tjere.
Ne oborrin e shtepise ka mundesi parkimi.
Ka akses ne rrugen Demokracia dhe dalje te shpejte ne Bulevardin Blu.
E pajisur me certefikate te rregullt pronesie.
 
Cmimi: 110.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaq
Në Shitje 818-23L 96.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me siperfaqe totale 255.5 m2 ...

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryes
Në Shitje 618-16a 115.000 €

Banese 1-kateshe per shitje ne rrugen Rreze Drite ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne njesine ...

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga zonat me te praferuara ne Tirane, liqeni thate.

Vila ka nje
Në Shitje 915-46k 120.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga zonat me te praferuara ne Tirane, liqeni thate. Vila ka nje siperfaqe prej 140 ...

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej
Në Shitje 1216-29d 115.000 €

Vile 1-kateshe per shtije ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2 dhe 300 m2 ...