Vile per shitje ne lagjen 16 Prilli, ne Fier (FRS-119-1S)

ID FRS-119-1S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 230.000 Euro
Sipërfaqe m2 1200 m2
Dhoma 7
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Fier
Adresa

Vile 2 kateshe per shitje ne lagjen 16 Prilli, ne Fier.

Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 dhe siperfaqe te nderteses prej 195 m2.

Ambienti aktualisht sherben si kopesht, ofrohet i mobiluar dhe organizohet si me poshte:

Kati 1: 3 dhoma te medhaja, ku dy jane klasa mesimi dhe nje eshte dhome gjumi, 3 tualete, nje depo, nje kuzhine, nje dhome ngrenje, korridor dhe holl.

Kati 2: 4 dhoma, dy jan dhoma te medhaja sherbejne si klasa mesimi, dy me te vogla, tualet, korridor, nje dhome per zyre pune dhe nje ballkon.

Oborri qe ndodhet perpara viles eshte i mbjelle me bime te ndryshme dhe ofron nje ambient pushimi.

Ambientet e brendshme kane te vendosur kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona ka ajer te paster duke qene se ndodhet e distancuar nga qendra e qytetit.

Ka akses ne rrugen Aulona, rruga Ramiz Aranitasi etj.

Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 230.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën