Vile per shitje ne qytetin e Sarandes, me pamje nga deti

ID SRS-620-1a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 375.000 Euro
Sipërfaqe m2 250
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Sarande
Adresa Sarande

Vile per shitje ne qytetin e Sarandes , prane  portit te jahteve.
Me siperfaqe totale prej 250 m2 ndertim dhe truall prej 322 m2.
Ndahet ne 2 kate dhe ofron 2 sallone te medhaja, 2 kuzhina, 1 dhome ndenje, 1 dhome biblioteke, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, dhe 3 ballkone. Oborri me lulishte para dhe me 3 vende parkimi per makina. Depo e madhe mbas shtepise ne gjendje shume te mire.  Disponon 2 bolier te medhenj me kapacitet 5 ton. Dhomat jane te gjitha te pajsiura me kondicioner. Pamje e hapur nga deti.
Disponon Certifikate te rregullt pronesie
Cmimi 375.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën