Vile per shitje shume prane me plazhin ne Dhermi , (DHS-718-1a)

ID DHS-718-1a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000 Euro
Sipërfaqe m2 94 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Dhermi
Adresa Dhermi

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg.

Nje kompleks i ri ndertimi qe ofron siguri dhe administrim gjate gjithe vitit.

Vila ka nje siperfaqe 94 m2 duke u perbere nga 2 kate.

Katet jane te ndara si 2 apartamente me hyrje private.

Secili kat eshte i mobiluar me kuzhine, sallon , dhome gjumi dhe tualet.

Kati i dyte ka dhe nje verande me pamje nga deti.

Ngrohje dhe ftohje me kondicioner.

Mobilimi eshte cilesor, elektroshtepiaket jane te gjitha te markes Ariston.

Vend parkimi ne ambientet e jashtme perfshihet ne cmim.

I pajisur me certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 155.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën