Vile tre kateshe me qira ne zonen e Shkozes ne Tirane

ID TRR-624-46X
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 500
Dhoma 5
Tualete 6
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shaban Baxhaku

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Shaban Baxhaku ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe prej 500 m2. 
Kati i pare eshte komplet parkim dhe mund te vendosen mbi 10 makina.
Kati  i dyte organizohet ne pese dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, gjashte tualete dhe tre ballkone. 
Kati i dyte ofrohet teresisht i mobiluar me nje stil modern dhe bashkekohor. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 2 kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomen kryesore te gjumit. 
Cdo dhome gjumi ka tualetin e saj personal.
Kati i trete ofrohet i pamobiluar, eshte i pershtatshem per zyra dhe organizohet ne 4 ambiente pune. 
Ne dispozicion te viles eshte dhe nje oborr me hapesire 200 m2. 
Pjesa e perparme e viles eshte e veshur me xham, ofron nje pamje te mrekullueshme nga mali i Dajtit dhe mundeson drite e ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Vila ndodhet ne nje zone te qete, me ajer te paster, shume e pershtatshme per jetese familjare. 
Zona ka akses te menjhershem ne malin e Dajtit, ne zonen e Shkozes dhe ne zonen e Freskut. 
Vila jepet dhe me qira ditore me vleren 200 euro dita.


Cmimi: 3000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën