Zyre per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-519-3T)

ID TRS-519-3T
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 316.000 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 187 m2
Shperndarja 5
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre per shitje prane ambasades Amerikane ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 186 m2 te organizuar ne: 4 ambiente zyrash, korridor, tualet dhe ballkon.

Zyra ofrohet e mobiluar ose e pamobiluar ne varesi te kerkesave te klienteve dhe cmimit.

Ambienti eshte I shtruar me pllaka dhe shume e pershtatshme per biznese te ndryshme ose per banim.

Ofrohet ne kushte shume te mira dhe nuk ka nevoje per shume riparime.

Zona ku ndodhet zyra eshte zone mjaft e zhvilluar dhe shume e preferuar nga vendasit dhe nga te huajt.

Pallati ofron administrim dhe kamera sigurie 24 ore ne dite.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, bulevardin Deshmoret e Kombit, bulevardin Bajram Curri dhe zonave te tjera perreth.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 1700 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën